Jak se přihlásit

Rodiče si musí zarezervovat místo. Bez rezervace a jejího následného potvrzení není možné garantovat, že bude volné místo.
Rezervace budou spuštěny od 5. února 2023.
Doporučujeme dodržet následující postup:
 1. Rezervaci rodiče provedou zasláním následujících údajů na adresu tabory@noobulovka.cz.  Můžete využít našeho předepsaného textu a doplnit pouze data o Vašem dítěti.
  ———————————-
  Žádám o rezervování místa na letním dětském táboře v Zalužanech v termínu III. turnusu od 30.07. – 12.8.2023 pro své dítě.
  Jméno Příjmení dítěte, r.č.: 123456/7890

  Jméno Příjmení
   (rodiče)
  mobilní telefon: 
  123 456 789
  Děkuji
  ———————————-
 2. Tato rezervace Vám bude následně potvrzena zpět na email a obdržíte potřebné dokumenty přílohou (přihláška, posudek o zdravotní způsobilosti, prohlášení o bezinfekčnosti, táborový řád, všeobecné podmínky účasti na táboře).
 3. Ve všeobecných podmínkách účasti se dočtete kam, jak a do kdy odeslat přihlášku i platbu, co odevzdat u odjezdu, podrobnosti k odjezdu / příjezdu, apod.
 4. Přihláška i platba mají svůj termín odevzdání – bližší podmínky k platbě tábora viz. pokyn uvedené ve Všeobecných podmínkách účasti dítěte na táboře.
 5. Pokud dokumenty včas neodevzdáte, upozorníme Vás emailem nebo telefonicky. Pokud zůstane upozornění bez odezvy, Vaše rezervace bude zrušena.
 6. Ve stejné době Vám odešleme i hromadná potvrzení o přijatých platbách a přihláškách. Není třeba tedy volat a psát, zda vše došlo v pořádku, potvrzení dostanete automaticky.
 • Všeobecné podmínky účasti na táboře
 • Táborový řád
 • Přihláška
 • Posudek o zdravotní způsobilosti
 • Prohlášení o bezinfekčnosti