Jak se přihlásit

Rodiče si musí zarezervovat místo. Bez rezervace a jejího následného potvrzení není možné garantovat, že bude volné místo.
Rezervace budou spuštěny od 15. února 2022.
Doporučujeme dodržet následující postup:
 1. Rezervaci rodiče provedou zasláním následujících údajů na adresu tabory@noobulovka.cz.  Můžete využít našeho předepsaného textu a doplnit pouze data o Vašem dítěti.
  ———————————-
  Žádám o rezervování místa na letním dětském táboře v Zalužanech v termínu III. turnusu od 2.8. – 16.8.2022 pro své dítě.
  Jméno Příjmení dítěte, r.č.: 123456/7890

  Jméno Příjmení
   (rodiče)
  mobilní telefon: 
  123 456 789
  Děkuji
  ———————————-
 2. Tato rezervace Vám bude následně potvrzena zpět na email a obdržíte potřebné dokumenty přílohou (přihláška, posudek o zdravotní způsobilosti, prohlášení o bezinfekčnosti, táborový řád, všeobecné podmínky účasti na táboře).
 3. Ve všeobecných podmínkách účasti se dočtete kam, jak a do kdy odeslat přihlášku i platbu, co odevzdat u odjezdu, podrobnosti k odjezdu / příjezdu, apod.
 4. Přihláška i platba mají svůj termín odevzdání. Zpravidla cca 2 měsíce před odjezdem na tábor.
 5. Pokud dokumenty včas neodevzdáte, upozorníme Vás emailem nebo telefonicky. Pokud zůstane upozornění bez odezvy, Vaše rezervace bude zrušena.
 6. Ve stejné době Vám odešleme i hromadná potvrzení o přijatých platbách a přihláškách. Není třeba tedy volat a psát, zda vše došlo v pořádku, potvrzení dostanete automaticky.
 • Všeobecné podmínky účasti na táboře
 • Táborový řád
 • Přihláška
 • Posudek o zdravotní způsobilosti
 • Prohlášení o bezinfekčnosti